SERVIS CLIMAX, a.s.
Rýchly dopyt

SK

 
CZ
 
SK
 

Automatizácia domácnosti od Somfy

 

Pohodlie, bezpečie a úspora energií doslova pod palcom.

 

 

Ovládanie domu pod palcom

 

Pozvite do svojho domova užitočného pomocníka od Somfy, ktorý Vám bude pomáhať v každodennom živote. Predstavujeme Vám systémy TaHoma® a Connexoon, ktoré Vám zvýši pohodlie, bezpečie aj úspory na kúrenie. Svoju domácnosť môžete hravo ovládať svojim inteligentným telefónom a sériou predom nastavených scenárov.

 

 


Inštalácia a servis výrobkov Somfy je pre nás samozrejmosťou

 

Ako automatizácia domácnosti funguje?

 

V automatizovanej domácnosti môžete vďaka napojenia na systém automatizácie TaHoma® alebo Connexoon jednoducho ovládať po celom dome žalúzie, rolety, markízy, ale aj osvetlenie, vjazdové brány a garážové brány.

 

 

Automatizovanou domácnost ovládáte pohodlně ze svého telefonu.

 

Systém TaHoma®

 

TaHoma® je komplexný systém automatizácie domácnosti. Bezpečie zaručuje spätná väzba a podpora zabezpečenia celého objektu. Vďaka dopredu nastaveným scenárom sa budú rolety a žalúzie v celom Vašom dome sami ovládať na Vaše želanie. Napríklad sa ráno vytiahnu, aby vpustili slnečné lúče, večer zatiahnu pred nepozvanými pohľadmi zvonku.

 

Druhá verzia TaHomy svojím vzhľadom nenaruší interiér Vášho domu.

 

Zistite o systéme TaHoma® viac, alebo nás v prípade záujmu rovno kontaktujte.

 

Systém Connexoon

 

Systém Connexoon funguje na princípe troch aplikácií pre Váš inteligentný telefón. Záleží len na Vás, či si zvolíte len jednu, alebo kombináciu dvoch. Každá z aplikácií sa stará o inú časť Vášho domova - o tienenie Connexoon Window, dvere a brány ovláda Connexoon Access a terasu budete mať pod palcom pomocou Connexoon Terrace.

 

Ovládanie je rovnako jednoduché ako u systému TaHoma®.

 

Zistite o systéme Connexoon viac, alebo nás v prípade záujmu rovno kontaktujte.

 


Connexoon je ideálnym riešením, pokiaľ chcete pre začiatok ovládať napr. len tienenie.

 

Somfy ONE

 

Nenechajte si ujsť novinku Somfy ONE pre pohodlné, a pritom dokonalé zabezpečenie Vašej domácnosti! Táto prvá kamera s integrovanou sirénou a pohybovým senzorom Vás určite nadchne.

 

 

 

Sme tu pre Vás!

 

Zaujíma Vás viac? Prajete si viac informácií o jednotlivých systémoch alebo sa chcete informovať, ako môže Vaša automatizovaná domácnosť vyzerať? Poradíme Vám!

 

 

 

 
 
 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

  PROFIFLEX SK s.r.o., Drieňová 34, 821 02 Bratislava
Tel.: +421 944 285 386, E-mail: bratislava@profiflex.sk
   

 

© Copyright 2019 SERVIS CLIMAX, a.s.
Akékoľvek užitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov a fotografií je bez písomného súhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázané.