SERVIS CLIMAX, a.s.
Rýchly dopyt

SK

 
CZ
 
SK
 

Naše produkty

 

Ak už bojujete so slnečným svitom alebo chcete pre svoju rodinu viac súkromia, u nás nájdete naozaj všetko, ako
pre vnútorné, tak aj pre vonkajšie tienenie. Produkty tieniacej techniky neslúžia len k regulácii svetla, ale často pomôžu
aj pri šetrení nákladov na vykurovanie alebo pri prevencii alergií vašich detí. Ich dizajn je elegantní,
výrobky CLIMAX pasujú do moderných aj netradičných interiérov. Prehliadnite si náš celý sortiment.

 
Vonkajšie žalúzieVonkajšie roletyMarkízyPergoly a tienenie zimných záhradZvislé fasádne clonyVnútorné žalúzieVnútorné látkové tienenieSiete proti hmyzu
 

Vonkajšie žalúzie

PopisBenefity
 

Regulovať množstvo denného svetla, ovplyvniť teplotu v miestnosti a zároveň mať stále možnosť vetrať ? Týmto benefitom už mnoho rodín povedalo ÁNO. Zvlášť keď mali možnosť voliť zo širokej ponuky farieb , tvarov lamiel a prevedení s ručným či motorovým ovládaním.

 
Zistite viac

Vonkajšie rolety

PopisBenefity
 

Milujete spánok v úplnej tme? S vonkajšími roletami vás ráno slnečné lúče z postele vyháňať nebudú . Naviac ochránite okná pred prudkým dažďom, krúpami aj UV žiarením. Skvele poslúžia aj na chate či vo výklade, kde odradia nejedného zlodeja.

 
Zistite viac

Markízy

PopisBenefity
 

Ranná káva na terase, obed s rodinou alebo večerné grilovanie s priateľmi? To všetko si spríjemníte tieňom pod praktickou markízou. A keď si budete chcieť užiť slnko , stačí ju jednoducho zasunúť . V ochrannej kazete naviac látku markízy ochránite pred nepriaznivým počasím.

 
Zistite viac

Pergoly a tienenie zimných záhrad

PopisBenefity
 

Každá chvíľka s rodinou na záhrade sa stane spomienkou , ktorú si chcete uchovať. Ak už bude svietiť alebo pršať, pod pergolou či v súkromí zatienenej zimnej záhrady vás počasie nezaskočí

 
Zistite viac

Zvislé fasádne clony

PopisBenefity
 

Alternatívu vonkajších žalúzií alebo roliet tvoria zvislé fasádne clony. Elegantné riešenie tienenia, ktoré fasádu domu oživí. Výberom perforovanej látky zaistíte viditeľnosť cez clonu, pri iných typoch naopak docielite úplné zatemnenie.

 
Zistite viac

Vnútorné žalúzie

PopisBenefity
 

Pre vnútorné žalúzie nie je lepšej varianty, ako hliníkové žalúzie. V ponuke nájdete riešenie do akéhokoľvek okna . Lákavá je aj ich cenová dostupnosť.

 
Zistite viac

Vnútorné látkové tienenie

PopisBenefity
 

Atmosféru každého priestoru premeníte jednoduchým zatiahnutím dekoratívneho látkového tienenia. V detskej izbe pomocou rolety vykúzlite napríklad rozprávkové kráľovstvo, v spálni vďaka japonskej stene zase vytvoríte romantické prítmie.

 
Zistite viac

Siete proti hmyzu

PopisBenefity
 

Pre otravný hmyz už vo vašich oknách a dverách nezostane ani štrbina, ktorou by sa dostal do vášho domova. Alergikov určite nadchne ponuka protipeľovej sieťoviny, ktorá im doma umožní voľne dýchať. Domáci maznáčikovia zase ocenia možnosť inštalácie priechodu.

 
Zistite viac
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

  PROFIFLEX SK s.r.o., Drieňová 34, 821 02 Bratislava
Tel.: +421 944 285 386, E-mail: bratislava@profiflex.sk
   

 

© Copyright 2019 SERVIS CLIMAX, a.s.
Akékoľvek užitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov a fotografií je bez písomného súhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázané.